З 3 по 7 квітня  в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 39 “Школа-родина” Херсонської міської ради  проходив тиждень математики,  фізики та інформатики  для учнів 5-11 класів. Завданням Тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, формування наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок, а також виховання самодисципліни та самоорганізації. Впродовж Тижня використовувались різні прийоми і форми організації  урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.

Предметний Тиждень розпочався з ознайомленням учнів з планом проведення, що відбувалося під час уроків. Упродовж предметного тижня   у всіх класах проводилися  заходи згідно затвердженого плану.