Інтелектуальна гра є чудовим способом розвитку здібностей дітей молодшого шкільного віку. Змагання змушують учасників швидко думати, шукати правильні відповіді, виявляти логічні зв’язки і розвивати свою ерудицію.
Честь «Школи-родини» в грі «Ерудит – молодша ліга» захищала команда «Максимум». Склад команди:

• Дмитро Дудяк – капітан, учень 4-А класу
  • Дмитро Компанієць, учень 3-Б класу
  • Валерія Чурилова, учениця 3-Б класу
  • Варвара Полякова, учениця 4-А класу.
    Вона посіла перше місце у півфіналі, тим самим вийшовши у фінал. Команда продемонструвала високий рівень знань та вміння швидко і точно відповідати на запитання. Успіх був не тільки результатом власної роботи членів команди, але і наполегливої праці їх тренера – Афанасьєвої Світлани Миколаївни. Вона гідно підготувала команду, надала психологічну підтримку дітям, допомогла їм зосередитися і розкрити свій потенціал під час змагання.
    Участь у таких змаганнях допомагає дітям розвивати інтелектуальну грамотність та збагачувати свої знання в різних областях. Крім того, вони сприяють формуванню командного духу та розвитку навичок співпраці і взаємодії.