Школа працює в експериментальному режимі з теми: «Школа-родина як осередок становлення особистості громадянина-патріота». Вже 15 років у школі проводяться засідання дебатного клуб «Я- громадянин», на яких гравці команд вчаться відстоювати свою громадянську позицію. 26 жовтня відбулося відкрите засідання дебатного клубу з теми: «Безпритульні тварини – проблема. Так чи ні». Дебати проходили між командами 10 і 11 класів. Свої виступи вони підтверджували цікавими фактами та відеоматеріалами. Перед учасниками дебатів виступили заступник директора та ветеринарний лікар міського комунального товариства «Гарантія». Вдячні глядачі отримали книжечки з правилами утримання домашніх тварин. Але найщасливішими були ті троє учнів школи, яким міського комунального товариства «Гарантія» подарували друзів-песиків. Усі учасники дебатів емоційно щиросердно вітали щасливчиків.

[rl_gallery id=”5198″]