«Без минулого немає майбутнього», – ця прописна істина  як ніколи актуальна  сьогодні.

До Дня захисника України в Херсонській ЗЗСО № 39 на подвір’ї школи 13.10.2018 р. та 16.10.2018 р. пройшов конкурс флеш-мобів «Коло єднання».

Метою заходу стало прищеплення учням патріотичних, культурно-мистецьких, загальнолюдських цінностей. Захід об’єднав учнів початкової, середньої та старшої школи.

Флеш-моби учасників відзначалися своєю хореографічною майстерністю, високим патріотизмом, особливою соціальною значимістю.

Танцювальні композиції початкових класів запалили своєю енергійністю та жвавістю. Учні 7-А класу показали свій флеш-моб під пісню «Моя Україна», яку виконала Курочкіна Анастасія. Випускники школи запропонували  увазі присутніх композицію «Ні війні!», в якій виразили тугу та біль України щодо подій на Сході. Феєричним фіналом дійства став виступ 10-го класу «Козацька слава», який завершив конкурс.

Школа об’єднала в єдине коло учнів, батьків та вчителів – нерозривне коло любові, розуміння, злагоди. Коло єднання!