Протягом багатьох років в рамках проекту депутата Херсонської ради міської, директора школи Маренчук Ольги Миколаївни «Іду з добром назустріч людям» саме взимку серед учнів школи за участю їх родин проводиться конкурс «Зимовий вернісаж талантів». Цього року він був присвячений 50-річчю рідної школи.

Мета конкурсу, який було проведено у лютому 2018 року,– виявити та підтримати таланти та здібності дітей, всилити в них віру в подальший розвиток своїх можливостей. Учасники конкурсу – найяскравіші зірочки на планеті «Школа-родина №39», якими захоплюються Ольга Миколаївна, учні і працівники школи. Розпочався вернісаж талантів з родинної пісні у виконанні учня 1 класу Андрєєва Костянтина та його бабусі Валентини Вікторівни, ветерана педагогічної праці нашої школи. Також заворожили своїм співом учениця 7-го класу Колесник Тетяна, її матуся Тетяна та братик Максим. Найспівучіщі родини 4-А класу неперевершено виконали пісню «Лише у нас на Україні». «Дякую тобі, рідна школо» – з такими щирими словами пісні звернулися до присутніх учениці 3-Б класу Скібчик Кристина, Бояркіна Надія та Акімова Дарина. Зворушили присутніх пісні у виконанні Картузової Ілони, учениці 4-А класу («Перлина школа – родина»), учениці 5-А класу Алексеєнко Анастасії («Світ шкільний»), Бондаренко Дарини та Веслополової Таїсії, учениці 2-А класу ( «Квітуча Україна»), учениці 6-А класу Шаталової Стефанії («Чорнобривці»), учениці 8-Б класу Шаталової Анастасії (« Хай живе надія»), учениці 5-А класу Романенко Ілони (« Родина»), учениці 5-Б класу Лошак Олександри («Школо, школо»).

Цікаво, артистично виконали композицію «Шкільна пора» учні 9 класу.

Ольга Миколаївна представляла кожного учасника, дарувала юним обдаруванням та їх рідним щирі слова захоплення їхнім талантом.

Підтримала директор й авторів віршованої поезії, юних поетів, які виразно продекламували власні вірші про рідну школу та Батьківщину, серед них: учениця 2-А класу Юзюк Любов, вірш «Родині-школі №39»; Федорова Діана, учениця 5-Б класу ( «Рідна школа»), учасниця та переможиця багатьох конкурсів, учениця 10 класу Одіноченко Аліна(«Моя рідна школа»). Продемонстрували свій талант виразного читання поезій на шкільну тематику учень 2-Б класу Райлян Олексій (вірш «Школа»), учень 7 класу Хуррамов Артем («Перша вчителька»), учень 6-Б класу Васюра Олексій
(«Шкільний дзвінок»).

Наші учні вміють складати не тільки вірші про школу, а й писати захоплюючі есе. Нікого не залишив байдужим твір учня 3-А класу Крумина Микити. У ньому автор відобразив власні враження від насиченого цікавими подіями життям в «Школі-родині», яку очолює невгамовний директор Ольга Миколаївна.
Есе Шевченко Романа, учня 4-Б класу, було присвячено висвітленню історії долі колишньої вчительки української мови школи Олександри Сіваченко Олександри Василівни та її доньки, талановитої поетеси Херсонщини Лідії Вікторівни Астіоненко-Сіваченко.

Це люди, якими пишається наше селище.

Учениця 4-Б класу Кузнєцова Олена в своєму есе розповіла про творчий шлях улюбленого директора школи Ольги Миколаївни Маренчук, яка прикладом своєї енергійності, чуйності до оточуючих запалює дитячі серця.

Учні нашої школи живуть цікавим , насиченим життям . Вони вміють не тільки співати й танцювати, а ще й знімати фільми. До уваги присутніх були представлені відеофільми про життя класу, школи, про її славетну історію, створені учнівськими колективами 4-Б, 7, 8-А, 11 класів.

Ольга Миколаївна відзначила всіх учасників свята талантів і краси, кожен з них отримав свій, особливий подарунок. Така підтримка дитячої обдарованості депутатом та керівником закладу сприяє появі нових зірочок в шкільній галактиці талантів.