Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

В школі- родині відбулося свято до дня вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

У парку ім. Василя Сухомлинського відбувся захід, під час якого кожен клас продемонстрував український вірш, пісню, танок або гумореску. В заході взяли участь не лише учні, а й усі вчителі та персонал школи. В кінці свята директор школи Ольга Миколаївна Маренчук пригостила всіх дітей та вчителів школи смачним морозивом. Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.