З ініціативи директора школи, Заслуженого працівника освіти України, кавалера орденів княгині Ольги ІІ та ІІІ ступенів Ольги Миколаївни Маренчук минулого року на території «Школи-родини» №39 був створений сквер імені Василя Сухомлинського. Зусиллями вчителів, учнів та їх батьків сквер став центром постійної уваги та турботи. Навесні діти висадили нові саженці квітів, дерев та кущів на території скверу. Кожен класний колектив доглядає за закріпленим за ним куточком: учні, вчителі та батьки оздоблюють клумби, поливають квіти, обкопують дерева.
У травні 2017 року для зручності проведення уроків у «зелених класах», екскурсій та більш комфортного відпочинку прокладені доріжки до кожної клумби.
Запрошуємо відвідати наш сквер, помилуватися квітучими клумбами та послухати чарівний спів пташок.