Наша школа гордиться талановитими учнями. Щоб досягти високих успіхів потрібно багато читати, наполегливо працювати над собою, зустрічатися з цікавими людьми, приймати активну участь у житті школи, класу, займатися улюбленою справою. Старанними, наполегливими у навчанні проявили себе багато учнів «Школи-родини» № 39 Хочеться назвати прізвища учнів, які проявили себе і прославили школу успіхами на міських олімпіадах. Вахніна Юлія, учениця 10 класу, посіла ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (учитель Маренчук О. М.). Яковлева Марина, учениця 11 класу, у міському літературному конкурсі ім. Т. Шевченка зайняла ІІІ місце (учитель Дунаєва Н. Ф.). Учениця 8 класу Морозова Кристина приймала участь у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з математики і посіла ІІ місце (учитель Вецало Т. М.).