The gallery was not found!

Започатковані директором школи Маренчук О. М. Новорічні вітання стали традицією.

25 грудня учні школи-родини №39 відвідали з Різдвяним вертепом шефів школи – Управління державної судової адміністрації України в Херсонській області.

А вихованців дитячих садочків №68 і №75 привітали зі святами, подарували іграшки і канцтовари.

З вертепом та Новорічними подарунками завітали до осель вчителів-ветеранів, які знаходяться на заслуженому відпочинку: Співак Ц. М., Міщур Н. М., Можаровської В. П., Андрєєвої В. В., Глотової М. М.

Усіх членів клубу «Ветеран» учні привітали зі святами,подарували їм не тільки тепло своїх сердець, а й солодкі подарунки.

Крім Новорічних свят, Маляренко Л. Ф. діти привітали ще й і з Днем народження.

Ніхто не залишився поза увагою учнів та педагогічного колективу школи. Їм щиро дякували за увагу, привітання та подарунки.