The gallery was not found!

Нарешті надійшло Новорічне свято, якого так чекали діти.

Цього року казку «Новорічні пригоди Марійки, або Таємниця чарівного горіха» для учнів початкової школи підготували учні 5 – 11 класів:

Петрюк Катерина, Нурлаєва Ірина, Стукалова Уляна, Некряч Каміла, Боброва Евеліна, Рисякова Валентина, Лось Микола, Артемчук Наталія, Стукалова Софія, Скачко Маргарита, Свірідченко Тетяна, Солохін Владислав, Кузнєцова Віолетта, Стельмах Анастасія, Козельський Ілля, Грецький Марк. Юні актори зіграли ролі Марійки, Лускунчика, Мишей, Імператора, Кореспондента, Ведмедя, Буратіно, мешканців Теплої країни, Чарівного горіха.

Під час казки учні 1 – 4 класів декламували вірші, співали пісні, представили хореографічні композиції («Танець іграшок», «Танець сніжинок», «Діти намалювали»), а також разом із Дідом Морозом та Снігуронькою водили хороводи та грали в ігри.

Наприкінці свята діти отримали солодкі подарунки від Діда Мороза.

Ось так весело та цікаво минули свята, завершився І семестр, і надійшла довгоочікувана пора зимових канікул.