The gallery was not found!

28 жовтня відзначалася пам’ятна дата-69 років від дня звільнення України від німецько-фашистських загарбників.

Ми в неошатному боргу перед мільйонами тих українців, хто стояв до останнього на передовій і за лінією, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим. Перед трудівниками тилу, для яких вищий сенс тих голодних і холодних років сконцентрувався у гаслі “Усе для фронту, все для перемоги!”

Сьогодні хочеться пригадати імена наших співвітчизників, які своєю мужністю і безкорисливою любов’ю до Батьківщини, усіма силами, часто ціною власного життя, наближали день звільненя України від фашистської окупації.

Уся шкільна родина не забуває подвиги своїх земляків. Тепла зустріч відбулася у школі №39 з Луценком Іваном Гавриловичем, котрий поділився спогадами про ті страшні дні, а учні школи вітали ветерана квітами і дарунками, бажали міцного здоров’я.