The gallery was not found!

З 25 листопада по 4 грудня пройшов тиждень толерантності в рамках якого було проведена акція «Діти – дітям» та зібрано подарунки для дітей з особливими потребами. Учні школи №39 відвідали вихованців Цюрупинського дитячого будинку-інтернату та власноруч передали іграшки, канцтовари та засоби гігієни.

Отримала подарунки про які давно мріяла, Жадан Вікторія, учениця 3-А класу, яка навчається вдома.

Учні 9-х та 11 класів відвідали виставку образотворчого мистецтва робіт дітей з особливими потребами. Вони було дуже вражені творчими здібностями та майстерністю юних художників.

У всіх класах школи на годинах спілкування було проведено «Уроки доброти» на яких йшла мова про те, на скільки важливі в сучасному світі є таки риси, як людяність, чуйність, доброзичливість, співчуття.