Наші щирі вітання переможцям у міському етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу “Космічні фантазії”. Коваленко Віолета та Рожнітовська Злата, учениці 4-А класу, і Леонтьєв Данило, учень 7 класу, посіли перші місця. Дипломи другого ступеня отримали Дудяк Дмитро, учень 5-А класу та Алфєр’єва Юлія, учениця 4-А класу. Соловйова Софія, учениця 2 класу, Коханюк Андрій, Плекан Ярослав і Гриб Світлана, учні 3-Б класу, Іванова Світлана, учениця 4-А класу, Дорохова Каріна, учениця 7 класу та Лапко Юрій, учень 8-А класу, одержали дипломи третього ступеня. Нехай ця ПЕРЕМОГА стане стимулом для нових великих звершень і досягнень, мотиватором для участі у нових конкурсах та змаганнях!
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-29_13-35-02-1024x576.jpg)