1 березня щорічно відзначається Всесвітній день цивільної оборони. Першочерговим завданням цивільної оборони є захист мирного населення в умовах воєнних дій. Безпека дітей завжди була пріоритетом сьогодення, але у цей страшний і складний для нашої держави час жорстока реальність змушує зовсім інакше подивитися на проблему безпеки в цілому та безпеки дітей окремо.
До Всесвітнього дня цивільної оборони у нашому закладі освіти були проведені такі заходи:
-години спілкування “Безпека дітей під час війни” з переглядом мультфільму “Пес Патрон та Вовк Діккі шукають дрейфуючу міну в морі”;
- урок-інструктаж “Домедична допомога в умовах воєнного часу для цивільних осіб”;
- інформаційні години “Техніка безпеки під час воєнного стану для учнів і батьків”;
- інтерактивні уроки “Як поводити себе в екстремальних ситуаціях”
-вікторина на тему “Безпека життєдіяльності”.
Життя людини – це найбільша цінність, тож не варто нехтувати основними правилами безпеки життєдіяльності. Перемоги всім нам! Безпечного і мирного неба!
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_09-16-48.jpg)