1 березня щорічно відзначається Всесвітній день цивільної оборони. Першочерговим завданням цивільної оборони є захист мирного населення в умовах воєнних дій. Безпека дітей завжди була пріоритетом сьогодення, але у цей страшний і складний для нашої держави час жорстока реальність змушує зовсім інакше подивитися на проблему безпеки в цілому та безпеки дітей окремо.
До Всесвітнього дня цивільної оборони у нашому закладі освіти були проведені такі заходи:
-години спілкування “Безпека дітей під час війни” з переглядом мультфільму “Пес Патрон та Вовк Діккі шукають дрейфуючу міну в морі”;

• урок-інструктаж “Домедична допомога в умовах воєнного часу для цивільних осіб”;
  • інформаційні години “Техніка безпеки під час воєнного стану для учнів і батьків”;
  • інтерактивні уроки “Як поводити себе в екстремальних ситуаціях”
    -вікторина на тему “Безпека життєдіяльності”.
    Життя людини – це найбільша цінність, тож не варто нехтувати основними правилами безпеки життєдіяльності. Перемоги всім нам! Безпечного і мирного неба!