24 лютого – друга річниця вторгнення росії на територію України. У кожного українця є своя власна історія того жахливого дня. Ми ніколи не забудемо, ніколи не пробачимо. В цей день українці об’єднуються, щоб ще раз привернути увагу світової громадськості до війни.
В школі-родині були проведені уроки мужності “Україна – нація назламних!”, “Неоголошена війна”, на яких згадали історичні події, які передували вторгненню росії на територію України, учні висловлювали свої власні думки, підкреслили, що українці – це нація, яка стоїть на захисті своєї свободи та гідності.
Здобувачі освіти організували челендж “Перше, що я зроблю після перемоги”, де поділилися своїми мріями та планами на майбутнє.
Ще однією частиною заходів стала виставка малюнків “Херсон – місто наших мрій”, присвячена рідному місту Херсону.
І хоч зараз важко нам, не спокійно у нашому домі, але вже не раз доведено, що наша дружня сім’я – український народ, здолає всі перешкоди. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на рідній землі.