Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов’я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка. З нагоди Міжнародного дня рідної мови у школі була проведена низка заходів, щоб діти змогли долучитися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої, найріднішої.
Учні школи брали активну участь у творчих проєктах та заходах:

• 1 класи – віршована відеоабетка;
  • 2-4 класи – познайомили всіх з веселими українськими скоромовками;
  • 5-11 класи – акція “Прославим словом рідну мову”;
  • відеочелендж із-за кордону “Бринить співає наша мова…”;
    -у класних колективах пройшли години спілкування “Мова мого народу”.

Під час участі у заходах здобувачі освіти продемонстрували високий рівень декламування, підготували разом із вчителями цікаві матеріали про рідну мову та її роль у житті кожного народу. Усі учасники освітнього процесу вкотре переконалися, що рідна українська мова є різнобарвною, мелодійною та неповторною, справжнім духовним скарбом нашого народу.