Школа-родина №39 отримала сертифікат як активний учасник IV Міжнародного уроку доброти, присвяченого Всесвітньому дню тварин 4 жовтня. У ІV Міжнародному уроці доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин взяли участь 2695 навчальних закладів – це найбільший показник за весь час проведення Уроків доброти.
Пам’ятайте! Усім братам нашим меншим потрібна турбота, ласка і ваша любов. Вони обов’язково віддячать вам тим же!
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-25_10-59-51-1024x723.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-25_10-59-58.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-25_10-59-59.jpg)