Голод… страшне слово, щодо цього часу болем відкликається в серцях людей, і не тільки тих, що пережили ті страшні роки, а й представників сучасного покоління. За що ж народ України платив таку дорогу ціну? За що й чому? Ці питання нас хвилюють і понині, коли ми згадуємо роки Голодомору.
В школі-родині №39 пройшла година пам’яті і скорботи “Голодомор – біль душі і пам’ять серця”. Учні читали спогади очевидців тієї страшної трагедії, переглянули відеоролики Українського інституту національної пам’яті “Історія гідності. Голодомори” та “Де б ти не був – вшануй померлих від голоду!”. Ця виховна година запам’яталась усім завдяки емоціям суму, жалю і співпереживання, які відчувалися у кожному слові і русі її учасників.