Дебатний клуб “Школа, я та родина – єдині” вкотре пройшов із великим запалом. Учні гаряче дискутували на тему, що корисного дає інтернет і в чому він зашкоджує людині. Старшокласники обмінювались думками, емоційно сперечались, доводили свою думку щодо переваг та шкідливого впливу Інтернету на здоров’я людини через його надмірне користування. Говорили і про штучний інтелект, і про нові цифрові технології. Усі учасники на чолі із соціальним педагогом школи Іриною Черкасовою дійшли єдиної думки: сучасний світ неможливий без новітніх технологій, які рухають світ вперед. Наші розумники та розумниці приємно вразили присутніх своєю ерудицією, вмінням формулювати, висловлювати та доводити свою думку. Школа, дитина та родина – єдині, як єдина та неподільна наша Україна!