Неочікуваний сюрприз! Завдяки програмі співпраці МОН України, представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Мінреінтеграції, Ірини ВЕРЕЩУК, народного депутата України Павла ПАВЛІША,  Херсонської  міської військової  адміністрації та управління освіти Херсонської міської ради 28.04.2023 року  було передано  дітям   школи-родини №39, які перебувають зараз в Херсоні,   сучасні ноутбуки та девайси для дистанційного навчання.

«Це критично важливо для тих областей, які регулярно потерпають від російських атак та мають тимчасово окуповані території», – зазначив у своєму виступі міністр освіти України Оксен Лісовий.  Тепер є гарна можливість вихованців закладу виходити на онлайн уроки, адже відвідування школи вже тривалий час недоступне їм через безпекову ситуацію.  Радості дитячій немає меж! Батьків та дітей переповнюють позитивні емоції, звучать слова вдячності дорослим, які піклуються про наших дітей.

Перемога України неминуча! Слава Україні!