Другий місяць поспіль впевненою ходою крокують стежками Країни Знань майбутні першачки школи-родини №39. Під час мандрівки вони зустрілися з мешканцями цієї піізнавальної країни – це і мудра сова, і веселі гноми, які познайомили діток зі звуками, і Фея Арифметія зі своїми мешканцями міста Цифляндія. Цікаво і завзято проходять заняття. Діти з нетерпінням чекають на зустріч з новим героєм кожної середи.
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-16_08-24-09-650.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-16_08-24-27-023.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-16_08-24-27-656.jpg)