Багато років поспіль вчителі, учні та батьки Херсонської ЗОШ № 39 опікуються вчителями-ветеранами педагогічної праці. І це не випадково, бо ми справжня школа-родина! Вчителі-ветерани – це не тільки люди похилого віку. Це корифеї педагогічної праці, які присвятили усе своє життя дітям. Тому ми без вагань підтримали ініціативу нашого директора школи Ольги Миколаївни щодо їх вшанування та допомоги цим поважним людям. Ветерани педагогічної праці завжди є бажаними гостями на урочистих шкільних заходах. Ми залюбки вітаємо їх зі святами, днем народження, відвідуємо вдома, даруємо квіти, солодощі, власноруч виготовлені вироби, допомагаємо на присадибних ділянках. У нелегкий воєнний час намагаємося допомогти їм не відчувати себе самотніми, телефонуємо, надаємо по можливості допомогу продуктовими наборами. Для усіх вчителів-ветеранів, хто в місті й хто за його межами, готуємо відео-вітання, вірші, пісні, малюнки. А коли зі старенькою поважною вчителькою закладу сталося лихо – травма під час евакуації, операція – на допомогу, як завжди, прийшла «Школа-родина». На таких прикладах турботи про ближнього виховуються учні нашої школи.
   Пробуджується від зимової негоди природа, разом з цим зростає надія та віра у довгоочікувану Перемогу. З нагоди жіночого свята весни 8 Березня вчителів-ветеранів від усієї нашої дружньої школи-родини привітали здобувачі освіти - переможці Міжнародного мистецького конкурсу «Жінок оспівую красу», надіславши свої творчі роботи. Педагоги школи відвідали ветеранів вдома та пригостили солодощами. Слова вдячності на стареньких вустах, радісні усмішки, а головне – теплий вогник в очах…
   Низенько прихиляємо перед вами коліна, наші мудрі наставники!