Ось і минув рік…Рік тривожного воєнного життя, яке увірвалося 24 лютого 2022 року в херсонські оселі відлунням боїв за Антонівський міст, вибухами та неочікуваною окупацією.Усе це було наче у тяжкому хворобливому сні, у який не вірилося.Згадувалися незабутні шкільні заходи у дружній “Школі-родині”: патріотичні флешмоби, трудові акції у шкільному сквері імені Василя Сухомлинського, вшанування ветеранів педагогічної праці, нещодавні Різдвяні родинні посиденьки у вишиванках…
Але ми незламні, ми довели на тисячних мітингах ворогам та усьому світові, що Херсон-місто героїв!Низкий уклін нашим воїнам – визволителям, що звільнили нас від жахіття окупації! Херсон поранений, наше місто страждає від вибухів…Але воно живе, тримається, воно – невід’ємна частина нашої держави! Незважаючи на страждання, незважаючи на тяжкі людські втрати…З великою душевною біллю прощалася наша шкільна родина з випускником нашої школи Морозовим Владиславом, мужнім воїном та патріотом, який загинув під Бахмутом…Але ми пам’ятаємо, що ми незламні. І ті, хто забезпечує роботу усіх міських служб, і ті, хто не в місті, але своєю працею, навчанням, підтримкою ЗСУ наближає Перемогу. Нас єднає безмежна любов до рідного міста, до нашої нездоланної країни!

Інформаційні матеріали
до річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну