Настав час діяти! Хто, як не ми, збережемо свою планету, відродимо багатство іі природньої краси, створимо комфорт для себе та наступних поколінь. Тому, дорослі є справжніми носіями прикладу наслідування та уподобання для своїх дітей! Небайдужі мешканці Текстильного заздалегідь вичищають місця, де влітку буяє шкідлива рослина-амброзія. Здоров’я нації – понад усе!  До суботників на Текстильному залюбки долучилися вчителі школи-родини та батьки наших учнів. Дружній згуртований колектив працівників школи-родини вийшов на чергове прибирання рідного селища! Педагогіка партнерства з батьками здобувачів освіти – в дії! Упорядкованою, чистою 1 Текстильною наші учні йтимуть до школи, і ніхто з них не посміє викинути на узбіччя ані папірець! Ми в цьому певні!

Як приємно, що межі школи , яка зветься родиною , сягає всього нашого селища! То ж, об’єднуймося на добрі справи, бо ми всі – це єдина сім’я!