Зимові шкільні канікули та навчання дистанційно не вплинули на тісну співпрацю вчителів з учнями. Педагоги школи- родини готували своїх вихованців до участі у Всеукраїнському конкурсі – захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України і завоювали перемогу! Наші учні Обухова Саша, Наумчик Настя, Шаталова Настя, Пуховий Богдан посіли призові місця на дуже серйозному науковому випробуванні! А привели до перемоги здобувачів освіти школи 39 в першому етапі конкурсу на рівні міста Херсона ведучі вчителі вищої категорії, вчителі- методисти , майстри своєї справи Бутенко Зоя, Шептицька Наталія , Дунаєва Надія, Слабенко Анна, Кудак Андрій !!!! Вітаємо переможців та їх наставників! Молодці, школа-родина! Так тримати!