29 листопада в «Школі – родині» № 39 відбулось надзвичайне свято «Твори добро на цій землі»

Цей захід був присвячений гарній, талановитій, видатній людині – Маренчук Ользі Миколаївні, відміннику освіти України, заслуженому працівнику освіти України, кавалеру ордена княгині Ольги II та III ступенів, депутату міської ради чотирьох скликань та директор Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів «Школи – родини» №39. Після перегляду фільму О. М. Маренчук розповіла цікаві історії зі своєї юності та про початок педагогічної діяльності.

Силами учнів, батьків та класного керівника 7 – Б класу Кудак Т.О. було створено та переглянуто фільм про життєвий шлях О. М. Маренчук .

Учні класу  декламували вірші, співали пісні про добро.

Батьки пригадали добрі, змістовні, оригінальні уроки талановитого педагога Ольги Миколаївни Маренчук. Також на святі були присутні вчителі, яких навчала Ольга Миколаївна та дала їм путівку в життя, викликала своїм прикладом любов до цієї професії.

Наприкінці свята діти отримали оригінальні подарунки добра.