Працюємо в повну силу. Ще прозорішою стає робота педколетиву школи- родини в очах громади . До обговорення результатів роботи закладу за перший семестр з наступних напрямків:

• Підсумок навчально-виховної роботи за І семестр 2018/2019 н. р. (Бутенко З. В.)
  • Підсумок методичної роботи в закладі за І семестр 2018/2019 н. р. (Шептицька Н. В.)
  • Підсумок експериментально роботи в закладі за І семестр 2018/2019 н. р. (Бєлічкова Л. А.)
  • Підсумок виховної роботи в закладі за І семестр 2018/2019 н. р. Дотримання зовнішнього вигляду, санітарного стану, правил поведінки (Черкасова І. В.)
  • Стан гарячого харчування в закладі. Гурткова робота (Шептицька Н. В.)
  • Аналіз роботи шкільної бібліотеки (Макоїд Ю. В.)
  • Зміцнення матеріально-технічної бази закладу. Пропускний режим у закладі. (Паєвська К. А.)

долучилися не тільки вчителі, а й члени Ради школи, куди входять учні, батьки та громадськість . На одному диханні пройшла нарада при директорові. Кожен виніс із цієї зустрічі корисне та цікаве. Так налагоджується співпраця школи, сім’ї та громадськості. Доповідачі подали інформацію об’ємно та змістовно.