Щоб завоювати спортивну нагороду, треба докласти немало зусиль, важко працювати, бути наполегливим. І нехай до олімпійських рекордів нам ще далеко, але у нашій школі «Школа-родина» № 39 є учні, які вже на малесенький крок наблизилися до цієї олімпійської висоти. 27 жовтня 2018 року у відкритому Кубку Херсонської області з УШУ учні школи:
Шамрай Олексій (3-А кл.), Крумін Нікіта (4-А кл.), Потай Андрій (8 кл.), Славінський Дмитро (7-А кл.), Васильченко Святослав (8 кл.),
Некряч Давид (8 кл.), Пік Ілля (7-А кл.), Моргачов Макар (2 кл.), Станченко Максим (2 кл.) здобули 1 –ІІІ місця у розділах убусін, саньшоу та туй шоу.
Будемо сподіватися, що скарбничка нагород наших талановитих та спортивних зірочок буде поповнюватися і збагачуватися з кожним роком ще більше.