21 грудня в «Школі-родині» № 39 відбулася надзвичайно приємна подія : відкриття сучасного спортивного стадіону!

На урочисту церемонію відкриття стадіону зібралося багато людей: учні, вчителі, батьки, мешканці селища Текстильників , почесні гості. Право перерізати символічну стрічку надали голові Херсонської облдержадміністрації Гордєєву Андрію Анатолійовичу, Херсонському міському голові Миколаєнку Володимиру Васильовичу та кращому спортсмену школи Філінову Денису.

Вітаючи учнівський колектив, директор школи Ольга Миколаївна Маренчук наголосила, що відкриття стадіону – це справжнє свято, на яке всі довго очікували та подякувала усім, хто допоміг у цій справі.

Почесні гості завітали на свято не з пустими руками. Школярі в подарунок отримали футбольні м`ячі. Очі дітей світилися від щастя, коли у небо полетів незвичайний футбольний м`яч- символ дитячих мрій, майбутніх перемог та спортивних звершень.

Ми ще раз вітаємо всіх з цим святом, зичимо здоров`я, подальших успіхів та спортивних перемог, які прославлять нашу Батьківщину- Україну!