Відповідно до наказу по школі № 43 від 10 березня 2017 р. «Про підготовку та проведення “Дня цивільного захисту” в закладі 11 травня 2017 року відбувся День цивільного захисту. Згідно плану проведення День цивільного захисту ?розпочався загальношкільною лінійкою, на якій були поставлені завдання перед учнями та працівниками школи щодо практичної перевірки готовності закладу до ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу в разі виникнення надзвичайних ситуацій. Командно-начальницьким складом з цивільного захисту школи (начальник цивільного захисту – директор школи Маренчук Ольга Миколаївна) були відпрацьовані евакуаційні заходи, організовані та проведені вікторини з питань ЦЗ, конкурс стіннівок, спортивна естафета (5-11 класи) та «Веселі старти» (2-4 класи). Були перевірені вміння учнів діяти за сигналами оповіщення ЦЗ, по ввідній «Повітряна тривога!». Відбулися евакуаційні заходи на І поверсі школи. Учні продемонстрували здатність користуватися засобами колективного та індивідуального захисту в екстремальних ситуаціях. У класних колективах були проведені години спілкування, уроки-інструктажі, вікторини.

Начальник ЦЗ школи Маренчук О.М. координувала дії керівного складу ЦЗ. Відповідальною особою з питань ЦЗ Шептицькою Н.В. була підготовлена вся необхідна суддівська документація. Ефективно та злагоджено працював прес-центр (відповідальна заступник директора Бєлічкова Л.А.). Проведені навчання виявили високий рівень відповідальності посадових осіб ЦЗ з організації занять; достатній рівень підготовки особливого складу невоєнізованих формувань ЦЗ до дій в умовах надзвичайної ситуації; чіткі дії педпрацівників з організованої евакуації учнів. За підсумками змагань суддівською колегією ( вчителі Крамарчук М.Є. Журба Є.О., Чистіков А.С., Коваль С. М.) були визначені переможці за всіма видами колективних та індивідуальних змагань. У загальному заліку І місце посіли загони ЦЗ 10, 3Б класів, ІІ місце – загони ЦЗ 5-А,11 класів, ІІІ місце-загони 6, 7Б, 2А,Б, 3А класів. На підсумковій лінійці також були нагороджені кращі командири загонів ЦЗ (Подгайний Олександр -3-А клас, Надточій Аліна-7Б клас, Козельський Ілля-11 клас, Подгайна Дарина-2А клас, Лаптєв Леонід-3Б клас, Соломко Олександр-10 клас, Акімова Дарина-2Б клас).

Проведене тренування показало, що члени педагогічного і учнівського колективів добре обізнані з правилами дій в надзвичайних ситуаціях і можуть організовано евакуюватись у небезпечне місце.