Травень для усіх шкіл України – пора підведення підсумків за навчальний рік, бо саме наприкінці цього місяця відбувається Свято останнього дзвоника.

27 травня 2016 р. на подвір`ї школи-родини №39 зібралися учні, вчителі, батьки, гості для святкування цієї події. На лінійку завітали начальник управління освіти Херсонської міської ради Ніконов Юрій Миколайович, помічник-консультант начальника управління освіти Верещака Тамара Юріївна, депутати міської та Дніпровської районної рад, голови квартальних комітетів, завідувач дитсадка №68 Бойко С. Д.

Пані Дзвіночок очолила парад класів на початку лінійки. А вихід випускників 11 класу був яскравим та незабутнім, у колі молодших членів шкільної родини, у супроводі класного керівника Михайленко Н. І.

Коли всі учні зібралися на лінійці, курсанти Херсонської державної морської академії винесли на лінійку Державний Прапор України, прапор міста Херсона, прапор школи-родини №39. Право підняти Прапор України було надано випускникам Грецькому Марку, Кузьміч Костянтину, Чернишеву Борису, Яковлевій Марині.

Курсанти Херсонського морського коледжу привітали випускників піснею та хореографічною постановкою.

Випускники подякували рідним вчителям за науку та виховання. Особливо трепетним та хвилюючим був прощальний вальс.

Після того, як пролунав останній дзвоник, випускників 2016 року повіз у щасливе майбутнє шкільний автобус. Молодші учні підготували для випускників щасливі квитки та вручили їх із побажанням успіхів на життєвому шляху.

За традицією, у цей святковий день учні школи отримали солодкі подарунки – морозиво.

Після урочистої лінійки було перерізано червону стрічку до спортивного залу, у якому здійснено сучасний ремонт.