The gallery was not found!

Світлий вересень знову скликає
В рідні школи своїх дітлахів.
І до книжки, до знань закликає,
Щоб учився тут кожен, мужнів.

Першого вересня 2015 року школа №39 зібрала на подвір`ї школи своїх учнів. Початок навчального року видався незвичайним, бо наш заклад зустрів його в офіційному статусі «Школа-родина».

Свято розпочалося хореографічною композицією «Перлина Україна», яка продемонструвала високий патріотизм учнів школи.
Вихід першокласників на лінійку завершився польотом жовтих та синіх кульок над школою.

Урочистими та хвилюючими були винос прапорів, підняття Прапора України, виконання Гімну.

Барвінок, Дзвіночок та Новий Навчальний Рік у яскравих костюмах привітали учнів школи зі святом. Виступили на лінійці і першокласники. Грецький Марк виконав пісню «Україна».

Учень 11-го класу Козельський Ілля та першокласниця Шевцова Єлизавета дали перший дзвоник 2015 – 2016 н. р.

Свято завершилося парадом класів під пісню «Я люблю Україну свою».

У добру путь! Нових звершень і перемог, дорогі наші учні!