The gallery was not found!

Діти – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави, адже саме з них починається усе на світі. Ні для кого не таємниця, що найбільше неймовірно обдарованих дітей лише в Україні. В школі №39 ми ростимо талановитих дітей і молодь, які вплетуть у національний вінок суцвіття таланту.

Опікою дітей, особливо юними обдаруваннями, займаються по всьому світові. А у нашій школі цим займається О. М. Маренчук. Так, 1 грудня за сприянням і ініціативою директора нашої школи, депутата Херсонської міської ради О. М. Маренчук відбулося свято-відкриття талантів юних обдарувань. В рамках проекту «Іду з добром на зустріч дітям» був оголошений конкурс «Зимовий вернісаж талантів». Багато учнів показали і розкрили свої таланти, але компетентне журі виявило найкращих, найталановитіших. Незалежними експертами конкурсу були Світлана Бойко

(завідуюча дитсадком № 68), Світлана Альдгауз (майстер перукарського мистецтва), Анжела Григорова (майстер по виготовленню іграшок та ляльок), Оксана Синенко (дизайнер поробок), які також продемонстрували дітям свої таланти.

Нагороди знайшли своїх переможців. У номінації «Художні здібності» переможцями стали такі учні: Світенко Світлана (11 клас), Подлужний Максим (3-А клас), Вишневська Софія (2-Б кл.), Грецький Марк (10кл.), Кузнєцова Олена (1-Б кл.), Кузнєцова Віолета (8-Б кл.), Суманєєва Валерія (4-А кл.), Стукалова Ульяна (5-А-кл.), Стукалова Софія (8-Б кл.), Михайленко Вероніка (5-Б кл.), Вишневська Єлизавета (7 кл.), Красовська Анастасія (10 кл.), Полторацький Анатолій (4-А кл.), Зарубаєва Вероніка (4-А кл.).

У номінації «Музичний дар» переможцями стали: Шаталова Стефанія (3-Б кл.), Звєрєва Богдана (3-Б кл.) У номінації «Літературний хист» переміг Тишкович Ілля (3-Б кл.) У номінації «Косоплетіння» приз отримала Веремеєнко Дарина.

Для наших переможців директор школи підготувала цінні подарунки, а гран-прі дістався Грецькому Марку. Ніхто не залишився без уваги. Діти поверталися додому веселими і щасливими. Ось так зустріли перший день зими діти школи-родини №39, який закарбується в їхніх серцях та душах.