The gallery was not found!

Щороку на початку літа, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості і надії. Про це свято добре пам’ятає директор школи №39, депутат міської ради Маренчук О. М., яка прикладає багато зусиль для зростання добробуту жителів, у тому числі і дітей.

Особливо урочисто відбулося свято цього року на дитячому майданчику селища Склотарного. У своєму вітанні дітям О. М. закликала всіх дорослих робити дітей щасливими – бо їх щастя – це щастя дорослих, майбутнє нашої країни.

Свято активно підтримали та провели помічники депутата, вчителі та учні школи №39, які подарували цікавий концерт, перевтілилися в казкових героїв, а в кінці свята на дітей чекав солодкий сюрприз – морозиво.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства і за це мають відповідати дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав є одним з найголовніших обов’язків депутата міської ради О. М. Маренчук.