The gallery was not found!

Математика на перший погляд складна, «суха» наука. Але тиждень математики показав, що це наука цікава і відкриває перед дітьми неймовірно цікавий світ. Розпочався тиждень математики святковою лінійкою, де звучали слова в адресу цариці наук – математики.

Круглий стіл для учнів 7, 8 класів «Іх величності піраміди» розширив знання про піраміди та спонукав учнів до самостійного пошуку й здобуття знань. Учні переконалися, що піраміди – це і математика, і фізика, й історія, й біологія, і географія, і медицина, і кулінарія.

Гра «Останній герой» для учнів 9-х класів продемонструвала уміння учнів орієнтуватися в складних ситуаціях. На дітей чекали різні конкурси, цікаві запитання, головоломки та жарти.

Під час проведення заходу з фізики були продемонстровані експерименти і досліди, які розкрили загадковий світ фізичних явищ.

Усі заходи супроводжувалися цікавою музикою та слайдами.

То ж учіть математику та інші точні науки, використовуйте здобуті знання на практиці. Хай вам щастить!