The gallery was not found!

Свято Першого дзвоника зібрало на подвір’ї школи №39 учнів, батьків, гостей, ветеранів педагогічної праці. Цей захід подарував присутнім яскраві хвилини радості та захоплення. Першокласники почали мандрівку по Країні Знань у великому «портфелі». Народна артистка України Н. Лелеко з душевним теплом та безмежною любов’ю до рідного міста подарувала присутнім пісню «Херсонські верби». Неповторними та феєричними були хореографічні номери.

Після лінійки було урочисто перерізано стрічку та відкрито шкільну їдальню-кафе, оформлене за найсучаснішими вимогами. У кафе першокласники скуштували приготовлені спеціально для них тістечка.

До оновленої шкільної їдальні завітали начальник управління освіти

Херсонської міської ради Ніконов Ю. М. та завідувач шкільного відділу Омельчук С. В.