The gallery was not found!

Шкільну комісію з атестації вчителів школи очолює директор О.М. Маренчук. Ольга Миколаївна активно стимулює педагогів школи до підвищення рівня педагогічної майстерності, сама є взірцем вчителя, який знаходиться у постійному педагогічному пошуку У 2012-2013 навчальному році пройшли атестацію 6 педагогів школи. Серед них досвідчені та молоді вчителі. За результатами експертної оцінки їхньої діяльності протягом останніх 5 років шкільна та за її клопотанням відповідно міська атестаційні комісії підтвердили та присвоїли вчителям, що атестувались, такі кваліфікаційні категорії та звання:

• Бєлічкова Л. А. – «спеціаліст вищої категорії», «вчитель-методист»
  • Назарова С. В. – «спеціаліст вищої категорії», «вчитель-методист»
  • Петренко Н. Ю. – «спеціаліст першої категорії»
  • Слабенко А. Г. – «спеціаліст вищої категорії», «вчитель- методист»
  • Стеніна І. О. – «спеціаліст другої категорії»
  • Шептицька Н. В. – «спеціаліст вищої категорії», «вчитель-методист»

Учитель математики Бєлічкова Л.А. досконало володіє методикою викладання в 5-11 класах, різноманітними формами і методами навчання.Вона провела цікаві відкриті уроки: у формі науково-практичної конференції МАН «Площа прямокутника» (5 клас), мандрівку «Подорож з геометрією по семи чудесах світу» (11 клас). Значну увагу педагог приділяє роботі з обдарованими учнями. Вихованці Людмили Анатоліївни – дипломанти Всеукраїнської олімпіади з математики «Олімпус. Осіння сесія», переможці 15 Міжнародного конкурсу шкільних медіа (газет), Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе».

Учитель початкових класів Назарова С.В. постійно працює над підвищенням своєї педагогічної майстерності, творчо використовує передовий педагогічний досвід, досягнення сучасної науки. Назарова С. В. – дипломант Всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків». Вихованці Світлани Василівни -переможці шкільних олімпіад, міської олімпіади з української мови. Педагог активно впроваджує в практику роботи методику «Навчання в русі» (автор О. Дубогай),методику здоров’язберігаючого навчання. Учитель проводить багато відкритих уроків для молодих колег, цікаві та захоплюючі заходи для дітей

Значну увагу роботі з обдарованими учнями приділяє учитель світової літератури та російської мови Шептицька Н. В. Вона розвиває їх творчі здібності, керує роботою юних поетів. Вихованці Наталії Володимирівни – неодноразові призери обласних конкурсів авторів віршованої поезії «Поетичний вернісаж», переможці Міжнародного літературного конкурсу «Гардемарини, вперед!». Вагомим результатом педагогічної діяльності вчительки є наукове керівництво учнівською дослідницькою роботою МАН (секція «Педагогіка»), яка посіла II місце у міському етапі Всеукраїнського – конкурсу – захисті робіт МАН.

Учитель початкової школи Петренко Н.Ю. створює на своїх уроках атмосферу, де діти переживають радість пізнання, вчаться зосереджено слухати вчителя і товаришів. Значну роботу проводить по ознайомленню дітей з народними традиціями, виховує кращі якості національного характеру, прагнення до відродження національної культури. Сама вчителька – активний учасник народних свят, які проводяться в школі. Всі її вихованці з великим бажанням зустрічаються з цікавими людьми, приймають активну участь у виховних заходах.

Слабенко Анна Григорівна навчає учнів початкової школи,активно впроваджує інтерактивні методи навчання дітей, вчить їх культурі спілкування, веденню діалогу. Вона вчить учнів працювати в малих групах і парах, захищати свої міркування, відстоювати і доводити свою думку. Педагог не лишає поза увагою жодного учня, вміє вселити дитині впевненість у своїх силах. Активно впроваджує методику С.П. Логачевської «Диференційоване навчання в початковій школі». Учні вчителя – переможці міського конкурсу «Барви Таврії», «Дзвони Чорнобиля», «Доктор Айболить», призери міського турніру юних математиків.

Учитель англійської мови Стеніна Ірина Олександрівна широко використовує активні методи навчання, створює атмосферу демократизму і дружнього спілкування, коли діти переживають радість пізнання. Педагог впроваджує нетрадиційні форми проведення уроків – «ток – шоу», подорожі, прес – конференції. Учитель проводить цікаву пошукову та виховну роботу в шкільному музеї етнографії та побуту українського народу,презентує шкільний музей на рівні міста. Вихованці Ірини Олександрівни посіли II місце в міському конкурсі «Херсонщина пам’ятає».

Педагогічний колектив школи, учні та їхні батьки щиро вітають учителів із успішним проходженням атестації.