Святий Миколай приніс дарунки на втіху, багато радості і сміху дітям школи-родини! Та цій події раділи всі: і маленькі, і дорослі! Адже, саме в цей день урочисто відчинилися ворота нового модернованого входу до освітнього закладу, який з’єднуює фасадну частину сучасного паркану! Ольгою Миколаївною було продумано все: паркувальна стоянка, зелена зона клумб! Директор школи Ольга Миколаївна стала посланцем святого Миколая і справжнім другом учнів та батьківської громади. Гостинець для наших дітей допомогли подарувати на свято справжні друзі малечі: міський голова Володимир Миколаєнко, депутати і просто добрі люди! Квіти, вітання, щасливі посмішки дітей, вчителів та батьків – ознака великої вдячності за добрі справи!