На урочистій лінійці директор школи Ольга Миколаївна від імені педагогів, учнів сердечно привітала вчителів «Школи-родини», які гідно представляли заклад на I (зональному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»:Зінченко Ірину Миколаївну (номінація «Початкова школа»), Кравченко Наталію Миколаївну (номінація «Зарубіжна література»), Сташенко Євгенію Олександрівну (номінація «Хімія»), Шумакову Вікторію Василівну (номінація «Історія»).У своєму виступі директор школи зазначила, що вчителі-конкурсанти продемонстрували великий розумовий потенціал та високий рівень педагогічної майстерності.

Під час підготовки та проведення конкурсу Ольга Миколаївна всіляко підтримувала та творчо надихала талановитих колег, а також брала участь в церемонії нагородження кращих вчителів міста. Ми пишаємося тим, що серед них – педагоги нашої школи, які отримали дипломи лауреатів.

Під час привітання в рідній школі Ольга Миколаївна вручила кожному вчителю подарунок і побажала творчого натхнення і нових перемог.

Вітаємо лауреатів конкурсу «Вчитель року» наших рідних колег школи-родини, які засвідчили своєю участю великий розумовий потенціал, гідний рівень педагогічної майстерності! Ми вами пишаємося ! Ви – наша слава та гордість! Молодці!

Маренчук Ольга Миколаївна