Саме рідна школа вже котрий рік стала справжнім новорічним майданчиком для наших вихованців. Батьки та малята з костюмами в руках спішать на новорічні ранки, де на наших дітей чекає справжнє феєричне шоу з казковими героями, конкурсами, сюрпризами , хороводами та танцями навколо новорічної ялинки. І, звичайно, подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки. Юні актори керівника Ткаченко Євгенії здивували всіх незвичайною театральною постановою! Гра дітей на святі захопила всіх! Кожний клас виступив зі своєю програмою. Батьки щиро раділи та плескали в долоні! Костюмовані герої додавали всім настрою та захоплення! Найкращими в цьому дійстві виявились учні та батьки 3 класу, які поставили казку! Це був повний аншлаг! Молодець Макоїд Тетяна! Ще цілий рік до наступного новорічного свята, а в наших спогадах буде жити солодкий присмак шкільних дитячих ранків зустрічі 2020 року. З наступаючим вас Новим роком!