The gallery was not found!

Як багато червоних листків у календарі! Це все свята. А ось 1 вересня (хоч і не позначено) свято знаменне. Особливий цей день для учнів, батьків, учителів школи №39, тому що тут відзначають День знань по-особливому. Надовго запям’ятається це шоу багатьом, хто був присутній на лінійці, присвяченій Першому дзвонику 2012-2013 н.р.

Святково прибране подвіря школи кольоровими кульками, прапорцями, гірляндами, вишитими рушниками, плакатами. Тут зібралися батьки, вчителі, ветерани праці, гості. Серед шановних гостей заступник міського голови Черевко Сергій Миколайович. Звучать фанфари. Рівними колонами на подвіря виходять урочисто зодягнені учні школи зі своїми класними керівниками.

№9

Аплодисментами усі присутні зустрічають першокласників. Для них це справжнє свято і несподіванка. А ще – вони не просто йдуть звичайним ланцюжком, а виїжджають на спеціально обладнаному святково вбраному дитячому потязі. Радості й захвату немає меж. Урочисті хвилини: старшокласники в національних костюмах вносять прапор України, прапор міста і прапор школи-родини. Звучить Гімн України. Усі присутні завмерли і виконують урочисту пісню.

Свято відкрила господиня школи-родини, відмінник освіти України, заслужений працівник освіти України, кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, володар зірки «Патріот України», номінант Всеукраїнської рейтингової програми «Портрети сучасниць», член обласної колегії Облдерж адміністрації Маренчук О.М.

Святкове шоу набирає обертів. Тут і пісні, і танці,і слова-настанови від батьків, вчителів, заступника міського голови Черевка С.М. Радісно сприйняли всі присутні виступ народного артиста Гурби Віктора Тихоновича. Запам’яталися хвилини, коли артист виконував пісню «Родина». Дитячі голоси підхопили цю пісню і мелодія полинула ввисочінь, адже ця пісня – гімн нашої школи. Промайнули урочисті хвилини, учні роблять коло пошани, проходять колонами повз гостей, ветеранів, вітають їх квітами, радісними посмішками, помахом рух.

Усі прямують до класів, де в такій же радісній атмосфері пройде перший урок.