The gallery was not found!

Хліб наш насущний,будь в нас довіку,
В кожній оселі, на кожнім столі.
В трудну годину і в радість велику
Сійся, родися на рідній землі!

Такими щирими словами 10 травня 2012 року відкрився оновлений музей етнографії та побуту в нашій школі. Цю подію з нетерпінням чекали учні та вчителі. Право порізати червону стрічку було надано міському голові Сальдо В.В.

Оновлений музей – це дві зали, в одній з яких розташувалася світлиця, об’ємна карта України, на якій позначені обласні центри з зображенням одягу цієї місцевості, та портрет великого українського письменника Тараса Шевченка.

У другій залі можна ознайомитися з давніми ремеслами, з національним одягом, вишивкою, перенестися у дельту Дніпра оглянувши простори рідного краю, стоячи біля української хати. Особливе місце в музеї посідають експозиції заснування Херсона, забудові селища Текстильників , та створення школи.

Одразу після відкриття музею екскурсоводи нашої школи, учні 11 класу , провели екскурсії для учнів 3-11 класів. Усього музей відвідало 250 дітей. До музею запрошуються гості школи, ветерани, батьки.

1 вересня тут також побував заступник міського голови Черевко С.М.