18 травня 1944 року – трагічна дата в історії кримських татар. Саме в цей день почалась депортація цілого народу з рідної землі, яка принесла багато страждань і втрат.
До Дня пам’яті жертв геноциду кримських татар вчителями історії та класними керівниками школи-родини були проведені для учнів урок пам’яті “Трагедія кримськотатарського народу”, виховна година “Боротьба за повернення на Батьківщину”, інформаційні хвилинки на уроках історії “Депортація кримськотатарського населення та інших народів”, засідання круглого столу “Як вплинула депортація кримських татар на долю цього народу та його сучасне положення?”, віртуальна екскурсія до онлайн-музею депортації кримських татар «Tamurlar», перегляд документальних відео, презентацій.
Учні та вчителі висловилися за толерантне ставлення до національних меншин, які проживають в Україні, а також, співпереживання до тяжкої долі депортованих та за повагу незламності духу у боротьбі за право жити на своїй землі.