В історії нашого народу чимало трагічних подій, спогад про які наповнює серце болем. Одна з них — 26 квітня 1986 року, коли посеред ночі над Поліссям здійнявся в небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Чорнобиль і досі є незагоєною раною. Це невимовне горе забрало життя багатьох людей, завдало шкоди здоров’ю мільйонів українців. Наслідки ще багато років відчуватимуть на собі майбутні покоління. Чорнобиль вважається найжахливішою катастрофою в історії людства.
На вшанування роковин цієї трагедії в школі-родині були проведені тематичні виховні години “Чорнобиль не має минулого часу”, уроки пам’яті “Чорнобиль: подвиг і трагедія”, уроки мужності “Дзвони Чорнобиля”. Під час цих зустрічей учні дізналися більше про причини аварії, а також про героїзм тих, хто боровся з її наслідками. Була організована книжкова виставка “Чорнобильський вітер у душах”, на якій представлені книги та матеріали про Чорнобильську катастрофу. Ця виставка допомогла добувачам освіти та вчителям поглибити свої знання з даної теми та зрозуміти її важливість. Нехай наша пам’ять про цю трагедію буде постійним нагадуванням про важливість збереження нашої планети та безпеки кожного з нас.