Школа-родина долучилася до проєкту “Екопрорив: тиждень збереження планети”. Він був наповнений заходами, спрямованими на підвищення екологічної свідомості та заохочення до збереження природи. Однією з головних ініціатив став челендж “Зроби добро природі”, який не лише надав можливість нашим учням продемонструвати свою любов до природи, але й став маленьким, але важливим кроком на шляху до захисту навколишнього середовища. Також пройшла акція “Друге життя речей та матеріалів”, де діти проявили свій талант і творчість, перетворюючи звичайні, вживані речі в унікальні вироби. Учні 5-6 класів взяли участь у конкурсі екоплакатів “Екологічні проблеми сьогодення”. А здобувачі освіти 7-10 класів продемонстрували свою креативність та професіоналізм у конкурсі “На крок ближче до екологічного життя”. Вони створили відеоролик про важливість екологічного стилю життя та способи, якими ми можемо сприяти охороні навколишнього середовища. Нехай наша спільна праця продовжується, а кожен день стає ще одним кроком до сталого та екологічного майбутнього!
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_13-31-10-1024x576.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_13-31-28-1024x576.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_13-31-39-1024x576.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_13-33-22-723x1024.jpg)