6 лютого 2024 року в світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Iнтернету”. В нашій школі були проведені заходи, на яких обговорювались шляхи безпечного використання Інтернету, питання інтернет-етики, загроз протизаконного контенту. Вчителі інформатики для учнів 2-6 класів провели веб-гру “Interland”, яка спрямована на розвиток навичок кібербезпеки через інтерактивне вивчення основних понять, таких як безпека паролів, визначення небезпечних ситуацій і захист від шахраїв. Здобувачі освіти 7-11 класів взяли участь в анімаційній грі у вигляді презентації “Морський бій”. Ця гра використовує інноваційний підхід для навчання основам кібербезпеки, сприяючи розвитку стратегічного мислення та розуміння можливих загроз в мережі. Також класними керівниками були проведені години спілкування “Безпечний інтернет: як уникнути неприємностей у мережі”, “10 золотих правил безпеки в Інтернеті для дітей”, “Корисні поради про інтернет”, “Оnline сексуальне насильство над дітьми (кібер грумінг)”. Члени учнівського парламенту взяли участь у конкурсі відеороликів “Тиждень безпечного інтернету 2024”. Підсумок заходів – виставка малюнків “Я за безпечний інтернет”.
Тепер наші здобувачі освіти будуть впевненіше почувати себе у всесвітній павутині.
Пам’ятайте! Спілкування через Інтернет ніколи не замінить живого спілкування з друзями!