Херсонські рятувальники запрошують на навчання у вищі навчальні заклади Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Проводиться набір кандидатів (абітурієнтів) на денну форму навчання у вищі навчальні заклади ДСНС України, а саме:

1. Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України; (сайт навчального закладу – https://chipb.dsns.gov.ua)

2. Львівський державний університет безпеки життєдіяльності;

(сайт навчального закладу – https://ldubgd.edu.ua)

3. Національний університет цивільного захисту України; сайт навчального закладу – https://nuczu.edu.ua

Переваги навчання:

• – якісна освіта європейського рівня;

• – безоплатні комфортні умови проживання у курсантському гуртожитку, безкоштовне триразове харчування в їдальні інституту, забезпечення форменим одягом та взуттям;

• – обов’язкова виплата грошового забезпечення із можливістю його підвищення за результатами навчання;

• – безкоштовне медичне обслуговування впродовж усього навчання;

• – можливість займатися в спортивних секціях (пожежно-прикладний спорт, кульова стрільба, боротьба самбо, бокс, легкоатлетичний крос та офіцерське триборство, волейбол, армспорт, важка атлетика, баскетбол, футбол, настільний теніс, веслування);

• – гарантоване працевлаштування та долучення до героїчної професії рятувальників.

Випускникам вищезазначених закладів присвоюється спеціальне звання “Лейтенант служби цивільного захисту”, гарантоване працевлаштування у підрозділи ДСНС України для подальшого проходження служби, де вони мають гідне грошове забезпечення та пакет соціального захисту на весь період проходження служби.

Для консультації бажаючих навчатися та оформлення документів для вступу до закладів ДСНС України звертатися за телефоном 0662489230, Владислав Дмитрович.

Більше інформації на Facebook-сторінці Херсонського районного управління ГУ ДСНС України у Херсонській області (https://www.facebook.com/watch/?v=396358429514544&ref=sharing)