27 січня у різних країнах світу вшановують пам’ять жертв Голокосту.
Це – День віддання належної шани жертвам масових розстрілів, переважно євреїв, у 1941–1943 роках, здійснюваних німецьким окупаційним командуванням під час Другої світової війни.
Пам’ятаючи про події, які викликають глибоке співчуття до жертв трагедії, у школі-родині для учнів 1-4 класів були проведені бесіди “Згадаємо жертв Голокосту”, у 5-11 класах пройшли виховні години “Голокост-трагедія ХХ століття”, “Мертві не просять, живі не забудуть”. Учні та вчителі доєдналися до акції “Скорботна свічка пам’яті святої”. Ці заходи не лише вшановують пам’ять тих, хто став жертвою Голокосту, але й вчать історії, щоб ми ніколи не повторили помилки минулого. Кожен крок, зроблений нами сьогодні, формує майбутнє, у якому проявів нетерпимості та ненависті не існує.