Учителі школи – родини міцно тримають освітянський стрій! За дивовижними педагогічними знахідками, скерованими на особистісно – орієнтоване навчання, вчителі математики, фізики та інформатики розкрили нам нові важелі співпраці з учнями на уроках в умовах дистанційного навчання. На показових уроках ми побачили, що вчителі не тільки передають дітям знання, уміння та навички, але й допомагають ім опиратися на свій потенціал, де дитина самореалізується. Урок з інформатики у 5 класі носив науково-пізнавальний характер. Учитель Микола ГОЛОБОРОДЬКО разом з дітьми демонстрували прогресивні технологіі, які можна використовувати тут і зараз. На уроці діти уміло оперували сучасними застосунками та інформаційними інструментами: презентації, елементи інфографіки та багато чого цікавого. Робота в команді, взаємодопомога та взаємовиручка ще більше згуртовують здобувачів освіти на досягнення гарних результатів у навчанні. А коли педагогом – наставником є талановитий вчитель, фанат своє справи, то й результат буде обов’язково успішним. Шана та вдячність нашим вчителям за бездоганне служіння освіті, школі та дитині!