Тиждень кафедри точних наук у школі-родині перетворюється у фестиваль показових уроків з математики, фізики, інформатики, де педагоги діляться своїми наробками. Відчутний свіжий почерк новизни вчителя сьогодення, де відтворюються кращі надбання педагогічної науки. Низка показових уроків вчителів – фахівців показує високий рівень організації освітнього процесу у школі. Сьогодні на уроці фізики у 10 класі, вчитель Ірина Барвінська, діти працювали у віртуальній лабораторії, робили розрахунки, вміло пояснювали фізичні явища та застосовували їх при розв’язанні ускладнених завдань. Як приємно спостерігати за роботою учнів на уроці, коли вони вмотивовані до пізнання нового та корисного, збагачуючи свій інтелектуальний потенціал. Майбутнє України за вами, діти!